Олімпійський день

17 Липня 2022

1. 22 липня 2022 році у таборі «Yourcamp” відбувся Олімпійский день.
2. Організатори : ГС «Асоціація футболу Чернівецької області» , ОВ НОК України, Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.
3. Було три напрями проведення цього дня. По-перше провели проект «Поруч». В цій програмі задіяно понад 60 дітей, які без проблем приняли участь у спортивних змагань, а згодом отримавши подарунки, діти були задоволені. По-друге, за допомогою Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, дітей познайомили із професією поліцейського, а також демонстрували службове авто та різні спеціальні засоби. Також провели інтерактивне заняття з основ безпеки життєдіяльності, не забули пояснити надання першої домедичної допомоги при різних невідкладних станах. Закріпили це все малюнком на асфальті, та й не забули про патріотичний аква-грим. По-третє, було проведено футбольний турнір, участь у якому прийняли 4 команди.
4. Завершили цей день нагородженням футбольних команд.
5. Дякуємо Богові за всю організацію яка додала сил, щоб провести для дітей олімпійський день.

Подивитись більше фото в хмарі
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!