САС “Лабіринт кохання”

5-9 травня 2023

Ласкаво просимо на сторінку фотоальбому вікенду САС “Лабіринт кохання”! Це була незабутня подія, наповнена майстер-класами про відносини, захоплюючими конкурсами, енергійним волейболом, духовним співом та захопливим походом на гору Хом’як.

Цей фотоальбом перенесе вас в атмосферу “Лабіринту кохання” – вікенду, де учасники мали можливість зануритися в тему відносин, навчитися цінувати одне одного та розвивати свої навички. Майстер-класи про відносини надали цінних інсайтів та порад, як будувати здорові стосунки та підтримувати любов у різних сферах життя.
На фотографіях ви побачите посмішки, конкурси, дружню атмосферу та веселі моменти під час волейболу.

Останнім, але не менш важливим, був захопливий похід на гору Хомяк. Сувора погода, пригоди та спільна робота над подоланням перешкод підкреслюють силу колективу та дружбу, супроводжували учасників під час цього захоплюючого походу. Фотографії з гори Хом’як відображають втомлені, але щасливі обличчя та почуття досягнення, коли учасники досягли вершини разом.

Нехай ці зображення стануть джерелом вдихновення, пам’яттю про прекрасний вікенд та нагадуванням про важливість любові, спілкування та розвитку відносин.

Подивитись більше фото і відео в хмарі
(загальні)
Подивитись більше фото і відео в хмарі
(похід на Хом’як)
Подивитись більше фото і відео в хмарі
(похід на Хом’як)


Подивитись більше фото і відео в хмарі
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!