Заїзд “Вихід”

15 - 19 Лютого 2023

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського табору для дітей служителів! Ми раді поділитися з вами незабутніми моментами, які ми зберегли з нашого заходу.

На фото ви зможете побачити, як учасники табору насолоджуються спілкуванням з однолітками та новими друзями.
На нашому таборі виступав досвідчений спікер Іван Романюк, який ділився своїми знаннями та духовними роздумами. Його мудрі слова і поради допомогли учасникам табору зберігати віру та зміцнювати взаємини з Богом.

Ми також здійснили захопливу поїздку до гірськолижного курорту Буковель, де учасники табору мали можливість насолоджуватися зимовими видами спорту та відпочинку в сауні. Це допомогло зробити наш табір ще більш незабутнім та веселим.
На фото ви також зможете побачити, як учасники табору відпочивають та розважаються. Вони грають у різноманітні ігри та спілкуються один з одним, що допомагає зміцнити дружбу та створити приємну атмосферу.

Ми сподіваємося, що ці фотографії надихнуть інших дітей служителів на участь у подібних заходах та допоможуть їм відчути Божу присутність в житті. Дякуємо, що поділилися цими спогадами з нами!

Подивитись більше фото в хмарі
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!