Що на вас очікує

Безумовною перевагою табору Your Camp є зручний комплекс, наявність всіх необхідних умов, починаючи від спортивних майданчиків та закінчуючи теплим душом. Не менш важливим є те, що в таборі працює професійна команда кухарів, яка якісно та смачно щоденно забезпечує дітей здоровим, чотирьохразовим харчуванням .

Проте настрій та атмосфера кожного табору в першу чергу залежить від гарно злагодженої роботи професійної та дружньої команди, її вміння залучити кожного до активної участі в тематичних програмах табору , які є серцем проекту Your Camp . І тут варто особливо відзначити і зупинитись на деяких із основних заходів: сміливі шукачі пригод 6 – 10 років, кмітливі слідопити 10 – 16 років і завжди весела молодіжна зміна 16+ .

Шукачі пригод – зміна найменших, чудових наших діток, а саме віком від шести до десяти років. Цей період в житті дитини завжди супроводжується новими відкриттями, здобуванням знань, та розширення свого світогляду.

Наша команда завжди рада допомогти в цьому кожній дитині, розкрити нові горизонти, навчити чогось цікавого та неймовірного, розкрити глибокі моральні та християнські цінності. Все це стає можливим завдяки кожному новому сценарію, який розробляється щоразу для наступної зміни. Програма є цілісним тематичним процесом,протягом всього часу відпочинку, вона направлена на те, щоб занурити дитину в новий світ навчити її чогось нового в ігровій формі та розвинути в ній правильні духовні та моральні цінності та нахили. Вона включає в себе загальні зустрічі, що основані на цікавому матеріалі для діток даного віку, іграми, конкурсами з призами та веселим музичним оформленням. Часто такі зустрічі відвідують костюмовані персонажі різноманітних біблійних історій і не тільки, які стають героями та центральними фігурами зустрічей.

Що стосується розпорядку дня, то він розробляється індивідуально під кожну програму, але обов’язковими моментами є достатня кількість часу для відпочинку та прийому їжі кожної дитини і разом з тим досить насиченим фізичними іграми, різноманітними завданнями, квестами та цікавими гуртками, щоб зробити день цікавим та насиченим. Обов!язковим заходом являється загально- табірна гра, яка залучає кожного з відпочиваючих та робить день незабутнім. Тому вся табірна зміна проходить на одному диханні, а по її завершенні всі бажають повернутись сюди знову. Всі ці заходи створюють атмосферу, яка довгий час живе в пам!яті дитини і залишає неймовірні емоції про літній відпочинок на все життя.

Слідопити- наступна вікова група з 10 – 15 років Клуб «Слідопит» – це церковна, духовно-пізнавальна програма, розроблена для дітей. Клуб «Слідопит» привабливий для дітей цієї вікової групи, оскільки в його програму включені ті види діяльності, які відповідають їхнім запитам і віковим інтересам. Велика частина діяльності клубу будується на фізичнії активності та пізнанні навколишнього світу. Це обумовлено тим, що діти у віці 10-15 років перебувають на стадії інтенсивного фізичного розвитку. У програму включені різні активні заходи, випробування, цікаві завдання та задачі для групової роботи, що відкриває широкі горизонти для формування нової життєвої позиції і розвитку умінь, вони сприяють особистісному зростанню, зміцненню командного духу, відданості і поваги до Бога та Його творіння. В програму включено навчання різноманітних вмінь та навичок для походів, орієнтування на місцевості, вміння забезпечувати себе всім необхідним в польових умовах, а також різноманітні теоретичні та прикладні вміння. Весь процес відпочинку та навчання в таборі відбуваються на основі гуртків, але разом з тим передбачені загально- табірні заходи, і цікава тематична програма.

Клуб «Слідопит» – є міжнародною організацією і розроблений за унікальною програмою, яка дозволяє дітям активно розвиватись і після закінчення табірного відпочинку. По закінченню табору кожен бажаючий може знайти дану організацію в своїй місцевості для подальшого цікавого і корисного дозвілля .

Молодіжна зміна – одна із найцікавіших, активних, креативних змін табору Your Camp. Як і в інших вікових групах на молодіжну зміну розробляється загальна тематика всього відрізку відпочинку, яка задає вектор спілкування. Для молоді формується унікальний розпорядок дня, щоб надати більше часу для дружніх бесід та знайомст, великий простір для творчої діяльності та самореалізації. Однією із важливих складових нашого табору в молодіжній зміні є можливість активно відпочити і для цього в комплексі Your Camp передбачено два басейни, майданчики для різних спортивних змагань, орієнтування на місцевості, квести, настільні ігри, тематичні гуртки в сучасному спрямуванні, гідро змагання, естафети, колективні ігри та фестивалі, вечірні ігри або спілкування біля багаття, кафе для знайомств і багато іншого… Всі ці можливості, разом з твоєю участю, створять незабутню атмосферу, дозволять цікаво провести час, знайти нових друзів, дізнатись про себе більше, ніж ти знав раніше , а це дасть змогу тобі проявити свої таланти та духовно збагатитись.