Психологічна реабілітація дітей 2.0

Дата реалізації: 2024

Звіт заходів

Проведено:
– 2 заїзди
– Участь 74 та 77 дітей

Буде проведено:
– 3 заїзди заплановано
– Очікується участь від 50 до 100 дітей

Очікуються:
– Додаткові заїзди у майбутньому
– Приблизно 200 дітей очікуються на участь

Інформація щодо подальших заходів буде оновлена. Слідкуйте за оновленнями.

Даний проєкт здійснився успішно минулого року, а тому ми бажаємо продовжити цю справу і розвивати реабілітаційні заїзди далі.

На сьогоднішній час в нашій державі є багато викликів, з якими нам доводиться зустрічатися:

  1. Психологічний стан підлітків, пов’язаний з повномаштабним вторгненням.
  2. Фізичні та емоційні травми дітей.

Як ми можемо вирішити цю проблему: Провести програму психологічної реабілітації для дітей, надати необхідну підтримку і турботу, відповідне середовище тощо.

Цільова аудиторія: 10-15 років

Хто проводить: волонтери, професійні реабілітологи, лікарі, психологи та психотерапевти

Що проводить: надаються послуги професійної психологічної допомоги, підтримка і поради від лікарів і психотерапевтів, тренінги та заняття на відновлення емоційного здоров’я (спілкування, взаємопідтримка), та фізичного (лікувальна гімнастика, масажі)

Вартість проєкту: вартість одного вихованця 90 $ / тиждень

Кількість осіб: 50-100/заїзд

Чому цей проєкт має бути:

В умовах війни дуже сильно страждають діти, в особливості ті, чиї батьки зараз на фронті, або ж, віддали життя заради країни. Наслідками є психологічно травмоване покоління, яке виростає в неповноцінній сім’ї і пліч-о-пліч зустрілося з насиллям та жорстокістю. Наша мета показати дітям те добро і любов, якої їм не вистачає, надати їм якісний відпочинок та період спокою в доволі бурхливий час. Реабілітаційний заїзд відповідає на такі потреби:

  1. Покращення фізичного здоров’я (спорт, графік дня, який відповідає здоровому способу життя, робота масажистів та реабілітологів);
  2. Покращення психологічного здоров’я (тренінги та зустрічі з психологами, активності та майстер-класи, ранкові і вечірні зустрічі в колі друзів);
  3. Покращення емоційного здоров’я (живе і щире спілкування з волонтерами наставниками та інструкторами, ігри, спільні завдання і їх реалізація)

В короткостроковій перспективі даний проєкт реалізує у дітей покращення самопочуття у всіх сферах здоров’я, профілактику від депресивного стану, позитив та хороші емоції.

В довгостроковій перспективі – зростаюче покоління, яке буде прагнути реалізовувати себе в допомозі потребуючим, покращенні суспільства та вихованні наступного покоління

належним чином.
І наше найбільше бажання продовжувати цю справу, тому ми звертаємося до Вас, щоб отримати підтримку і допомогти зробити світ трішки кращим!

Дякуємо за співпрацю!

Відгуки

Підтримати

Долар

Євро

Гривня