Водонапірна вежа

Зібрано: 175 000 грн.
Дата реалізації: ЗБІР ЗАКРИТО
Збір завершено!
Табір знаходиться у лісовій місцевості, де водопостачання здійснюється виключно нашими місцевими силами. Тут немає підключення до будь-якої комунальної мережі, через це існує значна проблема зі стабільністю тиску води та її запасом. В будь-який момент вода в душі може зникнути, якщо хтось в цей час увімкне воду на кухні чи в умивальнику.
Цю проблему ми зможемо вирішити при наявності водонапірної вежі, яка забезпечить постійний тиск в усіх джерелах користування водою: душові кабіни, умивальники, кухня, пральні кімнати та інші. Завдяки вам на даний момент кошти на покупку й установлення вежі зібрано повністю, тому ми знаходимось на етапі підключення й фарбування вежі.

Ви можете підтримати нас за допомогою Debit/Credit Card, PayPal чи SWIFT переказу. Кошти підуть на обрані вами проекти. У разі наявності залишків чи не реалізації проектів, кошти будуть розподілені між іншими проектами. Роблячи внесок на проект ви погоджуєтесь з правилом розподілу грошей при наявності залишків чи не реалізації проектів.
За всіма питаннями звертатись:

ЗБІР ЗАКРИТО