Проект Your Camp

Кожному відомо, що гарне виховання, гармонійний розвиток та вміння вирішувати поставлені завдання на кожному етапі життя дитини, визначає її майбутнє. Християнський табір Your Camp – є унікальним місцем, де кожна дитина, відпочиваючи та проводячи весело свій час, має змогу розвивати в собі різноманітні таланти та вміння, знаходити нових друзів і досягати високих вершин.

В мальовничому селищі Ржавинці, що на Буковині, розташований комплекс для відпочинку, де проходять дані табори. Це унікальний та інноваційний проект, що помітно відрізняється на фоні всіх інших. Даний табір розташований на власній базі, цей комплекс спеціально створений для відпочинку дітей, щороку відбувається активний розвиток даного комплексу, робота над командою, та новою програмою, тому Your Camp є не просто табором, а цілим проектом, який спрямований на сучасний підхід у вихованні відпочинку, розвитку талантів та потенціалу, який закладений в кожній дитині. Робота команди Your Camp завжди спрямована в рівній мірі як на відпочинок дітей, так і на їхній розвиток.

На сьогодні ми пропонуємо велику кількість можливостей для цікавого відпочинку. На території табору знаходяться два басейни, 10 га. лісової місцевості для спортивного орієнтування та різноманітних квест пригод з картами та значною кількістю маршрутів, цікаві переправи для різних вікових груп, спортивні майданчики, зокрема для гімнастики, що дає можливість кожному із відпочиваючих починаючи від тенісу і закінчуючи баскетболом активно відпочити, та проявити свої таланти.
Разом із такою кількістю можливостей ми раді вам запропонувати значну кількість гуртків по вподобаннях: рукоділля, дискусії цікавих тем, всебічний розвиток кожного із відпочиваючих починаючи від музики та мистецтва, закінчуючи іноземними мовами та технічними навиками.

На кожній такій зустрічі відбувається обширне викладання матеріалу професіоналами, які мають профільну освіту, адже вибір кожного працівника ретельно продуманий, проводиться кастинг та відбір в команду. Разом з теоретичним викладанням завжди є можливість втілити теорію в практику, завдяки матеріалам, якими ми забезпечимо кожного бажаючого. І звісно, який табір може обійтися без колективних ігор та мироприємств, що дає змогу без труднощів стати частиною табірної компанії та проявити себе в масових заходах.

Надаючи таку кількість можливостей, маючи в розпорядженні настільки унікальну, функціональну та постійно згуртовану базу, креативну команду, даний табір є унікальним місцем, з особливими умовами для відпочинку як дітей, так і дорослих. Постійне спрямування до сучасних методів та тенденцій , а також класична основа в проведенні кожного табору створюють теплу та дружелюбну атмосферу, де кожний може знайти для себе місце, щоб приємно провести час, знайти нових друзів і просто відпочити. Your Camp є цілісним проектом який існує в першу чергу для вас та ваших дітей, він створений з ціллю надати можливість кожному провести приємно час в атмосфері взаєморозуміння, поваги та правильних духовних цінностей.