Молодіжний табір: ReStCaMp: “Беззмістовне життя”

Чому варто щось робити під час війни? Чому варто служити, працювати, навчатися, планувати майбутнє? У чому сенс шукати сенс, коли все здається безнадійним? Молодіжний табір, який відбудеться з 22 по 28 липня, саме для того, щоб ми разом знайшли відповіді на ці питання. У цей нелегкий час ми можемо підтримати один одного, надихнутися та знайти нові сили для життя і служіння. Приєднуйтесь до нас, щоб спільно віднайти сенс та побачити світло навіть у найтемніші моменти. Не пропустіть можливість стати частиною нашої спільноти, де кожен знайде підтримку та натхнення. Чекаємо на вас з нетерпінням!

22-28 Липня 2024

15

-

30

 років

Про табір

Молодіжний табір «ReStCamP» буде відбуватись з 22-28 липня 2024 в християнській спортивно-оздоровчій базі Your Camp.

База Your Camp містить багато зручностей, які зроблять ваш заїзд комфортним.

База табору знаходиться у лісі на свіжому повітрі далеĸо від шуму машин та метушні людей. Табір має ĸомфортні для проживання будиночĸи, в ĸожному будиночĸу є туалет та руĸомийниĸи, таĸож на базі є нові ĸомфортні душі.

Тарас Гладкий

Спікер

Блогер, богослов, сценарист та місіонер, який протягом 7 років перебуває у щасливому шлюбі. Він активно вивчає психологію впливу, що допомагає йому краще розуміти та підтримувати людей у їхньому духовному та особистісному розвитку. 

Тарас — справжній книголюб, який не уявляє свого життя без книжок та бібліотек. Він також захоплюється великим тенісом і футболом, що додає його життю активності та позитивних емоцій. 
Що взяти з собою

Відмічайте для себе пункти, які вже зібрали.
Документи
Речі

Дорога

Виїзд
Розʼїзд

Реєстрація

В здоровому тілі, здоровий дух!

Бажано додати номер телефону на який зареєстрован “Telegram”

Бажано додати номер телефону на який зареєстрован “Telegram”

Повна вартість заїзду: 5000 грн.

Оплата по часу реєстрації

Для завершення та підтвердження реєстрації слідуйте інструкціям в телеграм групі
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних: прізвище, ім'я, стать, дата народження та супутні данні.