United

be one. make one

Форум молодіжних керівників

Дні
Години
Хвилини
Секунди

Що тебе очікує

United 2023 – це ключова подія року для кожного молодіжного лідера України 

На форумі ми об’єднаємось разом, щоб навчитись новому, отримати заряд мотивації на наступний рік, вдосконалити служіння, почути кожного та перезарядитись духовно. 

З посвяченого та зарядженого лідера починаються великі зміни. І ми впевнені, що Господь обрав саме тебе для цього великого служіння!  

Тому не пропусти можливість приїхати на форум однодумців та впевнитись в цьому особисто.

0
Дні
0 +
Семінарів
0
Незабутніх вечори

Місце проведення

База Your Camp містить багато зручностей, які зроблять ваш заїзд комфортним.

База табору знаходиться у лісі на свіжому повітрі далеĸо від шуму машин та метушні людей. Табір має ĸомфортні для проживання будиночĸи, в ĸожному будиночĸу є туалет та руĸомийниĸи, таĸож на базі є нові ĸомфортні душі.

2023

Praesent blandit mollis tristique. Nulla molestie consectetur erat, id convallis libero porta et. Pellentesque ut diam vel lorem auctor.

Розклад

Тебе буде чекати дуже цікавий час. Особисте збагачення, та отримання цінного досвіду в сфері твого лідерства на протязі  4 днів!

Чт

Як потрапити

В 12:00 з школи Соломон, місто Чернівці, буде виїжджати автобус прямо до табору, для тих кому потрібен трансфер. Завчасно бронюйте місця в формі реєстрації нижче.

Якщо ви на їдете машиною, їдьте дорогою, яка іде через село Вікно.

Реєстрація закінчена

Бажано додати номер телефону на який зареєстрован “Telegram”

Вартість заїзду: 400 грн.

Після реєстрації на програму вам потрібно додатись до телеграм каналу де ви будете мати змогу отримати більше інформації про заїзд.
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися" ви відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI погоджуєтесь на обробку ваших персональних даних: прізвище, ім'я, стать, дата народження та супутні данні.
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!