Прийдіть до мене …

3 - 5 березня 2023

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського молодіжного табору! Ми раді поділитися з вами яскравими моментами, які ми зберегли з нашого незабутнього заходу.
На фото ви побачите, як учасники табору насолоджуються християнською музикою та нашою особливою групою “7pm”. Їхній талант та натхнення допомагали зробити кожен вечір нашого табору незабутнім та духовним.
Ви також зможете побачити, як учасники табору зосереджувалися на Вордшіпі, спільній молитві та вшануванні Бога. Це допомагало їм зміцнити віру та взаємини з Ним.

Учасники табору також мали можливість спілкуватися та знайомитися з новими людьми, а фотографії нашого альбому демонструють, як дружба та підтримка один одного зростали з кожною хвилиною.
На нашому таборі також виступив досвідчений спікер Іван Романюк, який ділився своїми знаннями та духовними порадами. Його мудрі слова істотно допомогли учасникам табору зростати та розвиватися в дусі Христа.

Дякуємо, що поділилися цими спогадами разом з нами. Ми сподіваємось, що вони надихнуть інших людей на духовний розвиток та допоможуть відчути Божу присутність в житті.

Подивитись більше фото в хмарі
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!