Альбоми
САС “Лабіринт кохання”

Ласкаво просимо на сторінку фотоальбому вікенду САС "Лабіринт кохання"! Це була незабутня подія, наповнена майстер-класами про відносини, захоплюючими конкурсами, енергійним волейболом, духовним співом та захопливим походом на гору Хом'як.

Цей фотоальбом перенесе вас в атмосферу "Лабіринту кохання" - вікенду, де учасники мали можливість зануритися в тему відносин, навчитися цінувати одне одного та розвивати свої навички. Майстер-класи про відносини надали цінних інсайтів та порад, як будувати здорові стосунки та підтримувати любов у різних сферах життя.
На фотографіях ви побачите посмішки, конкурси, дружню атмосферу та веселі моменти під час волейболу.

Останнім, але не менш важливим, був захопливий похід на гору Хомяк. Сувора погода, пригоди та спільна робота над подоланням перешкод підкреслюють силу колективу та дружбу, супроводжували учасників під час цього захоплюючого походу. Фотографії з гори Хом'як відображають втомлені, але щасливі обличчя та почуття досягнення, коли учасники досягли вершини разом.

Нехай ці зображення стануть джерелом вдихновення, пам'яттю про прекрасний вікенд та нагадуванням про важливість любові, спілкування та розвитку відносин.

Подивитись більше фото і відео в хмарі
(загальні)
Подивитись більше фото і відео в хмарі
(похід на Хом'як)
Подивитись більше фото і відео в хмарі
(похід на Хом'як)


Подивитись більше фото і відео в хмарі

Офлайн зустріч ЖВД

Ласкаво просимо на сторінку фотоальбому офлайн зустрічі "ЖВД" - незабутнього події, що запам'яталася духовним співом, молитвами, спілкуванням та надзвичайним хрещенням!

На цьому захоплюючому події "ЖВД", люди з різних куточків світу зібралися разом, щоб відчути силу єднання, спільно віддати хвалу і проникнутися духовними цінностями. Фотографії, які ви бачитимете тут, відображають незабутні моменти цієї надзвичайної події.

Цей фотоальбом показує щирість, емоції та радість, які переповнюють учасників "ЖВД". Ми віримо, що ці зображення перенесуть вас в атмосферу спільної молитви та розділених радостей.

Запрошуємо вас переглянути цей фотоальбом, сповнений духовних моментів та незабутніх спогадів. Переглядаючи кожну фотографію, ви будете відчувати енергію та щирість, які переймають кожного учасника події "ЖВД".

Нехай ці зображення стануть свідченням нашого єднання та незабутніх спогадів. Вони нагадають нам про важливість спілкуванння.

Подивитись більше фото і відео в хмарі

Airport

Під час нашого першого підліткового табору для вивчення англійської мови ми мали неймовірну можливість подорожувати з друзями в Великобританію, насолоджуватися смачною їжею та повністю занурюватися в англійську мову.

Ми зустрічалися з носіями мови, отримували індивідуальний підхід до вивчення англійської від 10 менторів та провели 50 годин вивчення англійської мови. Наша англомовна команда докладала всіх зусиль, щоб зробити цей табір незабутнім та корисним досвідом для всіх учасників.

Подивитись більше фото в хмарі

Прийдіть до мене …

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського молодіжного табору! Ми раді поділитися з вами яскравими моментами, які ми зберегли з нашого незабутнього заходу.
На фото ви побачите, як учасники табору насолоджуються християнською музикою та нашою особливою групою "7pm". Їхній талант та натхнення допомагали зробити кожен вечір нашого табору незабутнім та духовним.
Ви також зможете побачити, як учасники табору зосереджувалися на Вордшіпі, спільній молитві та вшануванні Бога. Це допомагало їм зміцнити віру та взаємини з Ним.

Учасники табору також мали можливість спілкуватися та знайомитися з новими людьми, а фотографії нашого альбому демонструють, як дружба та підтримка один одного зростали з кожною хвилиною.
На нашому таборі також виступив досвідчений спікер Іван Романюк, який ділився своїми знаннями та духовними порадами. Його мудрі слова істотно допомогли учасникам табору зростати та розвиватися в дусі Христа.

Дякуємо, що поділилися цими спогадами разом з нами. Ми сподіваємось, що вони надихнуть інших людей на духовний розвиток та допоможуть відчути Божу присутність в житті.

Подивитись більше фото в хмарі

Заїзд “Вихід”

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського табору для дітей служителів! Ми раді поділитися з вами незабутніми моментами, які ми зберегли з нашого заходу.

На фото ви зможете побачити, як учасники табору насолоджуються спілкуванням з однолітками та новими друзями.
На нашому таборі виступав досвідчений спікер Іван Романюк, який ділився своїми знаннями та духовними роздумами. Його мудрі слова і поради допомогли учасникам табору зберігати віру та зміцнювати взаємини з Богом.

Ми також здійснили захопливу поїздку до гірськолижного курорту Буковель, де учасники табору мали можливість насолоджуватися зимовими видами спорту та відпочинку в сауні. Це допомогло зробити наш табір ще більш незабутнім та веселим.
На фото ви також зможете побачити, як учасники табору відпочивають та розважаються. Вони грають у різноманітні ігри та спілкуються один з одним, що допомагає зміцнити дружбу та створити приємну атмосферу.

Ми сподіваємося, що ці фотографії надихнуть інших дітей служителів на участь у подібних заходах та допоможуть їм відчути Божу присутність в житті. Дякуємо, що поділилися цими спогадами з нами!

Подивитись більше фото в хмарі

CAC “Black and white” 2.0

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського молодіжного заїзду САС! Тут ви зможете знайти чудові спогади та моменти з незабутнього заходу, де молодь зібралася разом для поглиблення свого відношення з Богом.

Ви побачите, як вечорами наш табір перетворювався на справжній фестиваль духовної музики. Християнські хіти звучали по всьому табору, а молодь відчувала, як зміцнюються їхні відносини з Богом через музику.
Також на фото ви побачите, як учасники табору глибше занурювалися у Вордшіп. Вони спільно молилися та вшановували Бога, що ще більше зміцнювало їхні зв'язки з Ним.
А ще наш табір був місцем, де молодь могла знайти нових друзів та спілкуватися з однодумцями. На фото ви побачите, як вони проводили час разом, ділилися досвідом та відкривали одне для одного нові істини.

Окрім того, учасники табору мали нагоду почути спікера Віліса Нейкурс, який розповідав про свої досвіди та ділився духовними порадами.
Дякуємо, що поділилися цими моментами разом з нами, і ми сподіваємось, що вони назавжди залишаться у вашому серці та надихатимуть вас у майбутньому.

Подивитись більше фото в хмарі №1 Подивитись більше фото в хмарі №2 Подивитись більше фото в хмарі №3

PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!