Альбоми
Спортивно-відпочинковий заїзд “Флешбек”

Третім у черзі став заїзд «Флешбек».
Зміна стала поверненням до часів смерті Ісуса Христа, наче справжня подорож до минулого. І все було би по звичному біблійному сюжету, якби не те, що справу по зникненню тіла Божого Сина Пилат доручив Публію (римському воїну високого чину). Не вірячи в воскресіння, він доручив йому знайти тіло Христа, яке за його версією вкрали учні Ісуса.

Скептично налаштований Публій, наче Шерлок Голмс, весь час допитує свідків, шукає істину, натикається то на правду, то на фарисейську брехню. І в решті решт сам зустрічається віч навіч з тим… Кого шукав.

Впродовж зміни не тільки Публій дізнавався нове та шукав істину – діти теж не забували розвиватись. Табірні ігри, спеціалізації, приготування піци та їжі на кострі, футбол, волейбол… Усім було чим зайнятись, відпочити та відволіктись від негативу.

Подивитись більше фото в хмарі

Олімпійський день

1. 22 липня 2022 році у таборі «Yourcamp” відбувся Олімпійский день.
2. Організатори : ГС «Асоціація футболу Чернівецької області» , ОВ НОК України, Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.
3. Було три напрями проведення цього дня. По-перше провели проект «Поруч». В цій програмі задіяно понад 60 дітей, які без проблем приняли участь у спортивних змагань, а згодом отримавши подарунки, діти були задоволені. По-друге, за допомогою Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, дітей познайомили із професією поліцейського, а також демонстрували службове авто та різні спеціальні засоби. Також провели інтерактивне заняття з основ безпеки життєдіяльності, не забули пояснити надання першої домедичної допомоги при різних невідкладних станах. Закріпили це все малюнком на асфальті, та й не забули про патріотичний аква-грим. По-третє, було проведено футбольний турнір, участь у якому прийняли 4 команди.
4. Завершили цей день нагородженням футбольних команд.
5. Дякуємо Богові за всю організацію яка додала сил, щоб провести для дітей олімпійський день.

Подивитись більше фото в хмарі

Спортивно-відпочинковий заїзд “Просто штіль”

Другим заїздом, а скоріше емоційною пригодою став «Просто штиль». Діти зустрілись з шістьма емоціями: радість, страх, гнів, печаль, терпіння та любов. І кожен день їм розказували, як ці емоції виражати так, аби вони були зрозуміті правильно і виражені нетоксично.
Наприклад, гнів — це цілком нормальна емоція, яка виникає у відповідь на несприятливе середовище. Але треба вміти виразити гнів так, щоб не образити співрозмовника, і в той час виявити свої справжні емоції.
Радість — емоція світла, якою бажано освітлювати навіть найбільшу печаль, бо оптимізм (особливо зараз) — це саме те, що тримає зараз на плаву.
Страх — нормальна відповідь на щось нове, але треба з цим боротись, адже не спробувавши не взнаєш.
Печаль — логічна відповідь на щось, що складно пережити. Але печаль має бути не штучно створеною. Шкідливо для людини находитись в печалі, яку вона сама собі створила.
Терпіння — це про те, коли треба вичекати момент, щоб не зірватись на негатив, щоб змістовно пояснити свої відчуття.
І одна з найважливіших емоцій — саме любов. Любов до друга, до своєї другої половинки. Але найголовніше — любов Бога до людини.
І саме в гармонії і балансі можна отримати те саме відчуття штилю — повного спокою і гармонії.

Крім цього тиждень був сповнений активної діяльності, табірних ігор, приготування їжі в поході та дитячими усмішками.

Подивитись більше фото в хмарі

Слідопитській зліт БК “Екскалібур”

Тиждень тому у нашому таборі відгримів перший заїзд під назвою «Екскалібур». Слідопити з різних куточків України приїхали для того, щоб познайомитись одне з одним, прославити Бога, а головне — дізнатись секрет меча, який підкоряється лише чистому серцем. Протягом всього тижня вони споглядали історію королівства та його майбутніх спадкоємців. Три сини мали пройти випробування, отримане від батька, аби довести свою гідність цього престолу.

Звичайно ж, слідопитський заїзд не пройшов без спеціалізацій. Діти опановували мистецтво приготування піци, стріляли з лука, готували їжу в природних умовах, лоскотали нерви на скалодромі, і навіть катались на ослиці. Також проходили різні табірні ігри, наприклад, захоплення прапора та пошук скарбів.

Загалом, перший заїзд, мабуть, був одним з найкращих цього року, бо рівень епічності програми просто підкупляв людей. А сенс, який був вкладений в зіграну в сценках історію, діти, ми надіємось, пронесуть з собою через все життя.

Подивитись більше фото в хмарі

Під час війни

З початком війни до нас у табір приїхали сироти з Миколаєва, але Господь наповнив яскравими фарбами їхнє життя.

PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!