Офлайн зустріч ЖВД

21-23 квітня 2023

Ласкаво просимо на сторінку фотоальбому офлайн зустрічі “ЖВД” – незабутнього події, що запам’яталася духовним співом, молитвами, спілкуванням та надзвичайним хрещенням!

На цьому захоплюючому події “ЖВД”, люди з різних куточків світу зібралися разом, щоб відчути силу єднання, спільно віддати хвалу і проникнутися духовними цінностями. Фотографії, які ви бачитимете тут, відображають незабутні моменти цієї надзвичайної події.

Цей фотоальбом показує щирість, емоції та радість, які переповнюють учасників “ЖВД”. Ми віримо, що ці зображення перенесуть вас в атмосферу спільної молитви та розділених радостей.

Запрошуємо вас переглянути цей фотоальбом, сповнений духовних моментів та незабутніх спогадів. Переглядаючи кожну фотографію, ви будете відчувати енергію та щирість, які переймають кожного учасника події “ЖВД”.

Нехай ці зображення стануть свідченням нашого єднання та незабутніх спогадів. Вони нагадають нам про важливість спілкуванння.

Подивитись більше фото і відео в хмарі
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!