CAC “Black and white” 2.0

10 - 15 січня 2023

Ласкаво просимо до фотоальбому християнського молодіжного заїзду САС! Тут ви зможете знайти чудові спогади та моменти з незабутнього заходу, де молодь зібралася разом для поглиблення свого відношення з Богом.

Ви побачите, як вечорами наш табір перетворювався на справжній фестиваль духовної музики. Християнські хіти звучали по всьому табору, а молодь відчувала, як зміцнюються їхні відносини з Богом через музику.
Також на фото ви побачите, як учасники табору глибше занурювалися у Вордшіп. Вони спільно молилися та вшановували Бога, що ще більше зміцнювало їхні зв’язки з Ним.
А ще наш табір був місцем, де молодь могла знайти нових друзів та спілкуватися з однодумцями. На фото ви побачите, як вони проводили час разом, ділилися досвідом та відкривали одне для одного нові істини.

Окрім того, учасники табору мали нагоду почути спікера Віліса Нейкурс, який розповідав про свої досвіди та ділився духовними порадами.
Дякуємо, що поділилися цими моментами разом з нами, і ми сподіваємось, що вони назавжди залишаться у вашому серці та надихатимуть вас у майбутньому.

Подивитись більше фото в хмарі №1 Подивитись більше фото в хмарі №2 Подивитись більше фото в хмарі №3
PayPal

Щоб підтримати нас за допомогою PayPal відкрийте додаток PayPal на вашому смартфоні, та перейддіть на вкладку Pay, та введіть у полі пошуку "Igor Tymko". Оберіть потрібний аккаунт, впищіть суму пожертви, та призначення пожертви.

Copied!