Завершення 4-х поверхової будівлі

Потрібно: $45000 (Зібрали: 20000$)
Дата реалізації: ЗБІР ЗАКРИТО
Поважні спонсори!

Ми звертаємося до вас з проханням допомогти нам завершити будівництво нашого будинку загальною площею 1500 м², призначений для забезпечення комфортного проживання переселенців, а також для проведення різноманітних заходів, що мають на меті підтримку людей-інвалідів, молоді, дітей.

На першому поверсі будинку будуть розташовані медичний пункт, конференц-зал, кімнати для відпочинку та майстерні. Також на першому поверсі буде зона відпочинку, де можна буде проводити час з друзями.

На другому поверсі будинку будуть розташовані 6 житлових кімнат, туалети і душові, що створять умови для комфортного проживання тих, хто потребує тимчасового житла.

На третьому поверсі будинку буде розташований зал для богослужінь, що надасть можливість збиратися разом, щоб молитися і співати, слухати Боже Слово.

Для завершення будівництва нашого будинку ми потребуємо клей, фугу, плитку та інші будівельні матеріали, кошти для оплати майстрів та будівельників, на загальну суму $45000 (Зібрали: 20000$). Ми дуже були б вдячні за вашу допомогу в цьому проекті.

Не зважаючи на те, що зал, кімнати та офісні приміщення на першому поверсі не добудовані ми уже у новому році провели більше 7-ми заїздів для молоді, підлітків і людей з інвалідністю.

Польва школа "Майстер провідник"

Заїзд людей з інвалідністю

Молодіжний вікенд "Прийди до мене ..."

Заїзд "САС" (Служіння адвентиських студентів)

Слідопитський заїзд "Еверест"

Заїзд дітей служителів "Вихід"


Кожен невеликий внесок допоможе нам дійти до нашої мети і створити більш комфортні умови для всіх, кому це необхідно.

Дякуємо за вашу підтримку!

За всіма питаннями звертайтесь:

ЗБІР ЗАКРИТО

Ми надсилаємо наші найкращі побажання організації ОСІ та всій команді!

Ми щиро вдячні вам за знайдену можливість підтримати служіння в таборі в цей важкий час! Плитка, за яку ви переказали кошти, вже була придбана, і найближчим часом майстри почнуть її укладати.
Ми не могли б цього зробити без Бога і вас!

Ще раз дякуємо! Ваша допомога робить велику різницю!

З найкращими побажаннями, Ігор.

photo_2023-03-24_10-27-00