Будування 24 будинків

Точна сума вираховується
Дата реалізації: ЗБІР ЗАКРИТО
Кілька місяців поспіль ми приймаємо біженців з усієї України. За весь час війни через наш табір пройшло понад 3000 вимушених переселенців. Зараз на нашій території живе понад 280 людей, ми хочемо прийняти ще більше тих, хто цього потребує, і збільшити обсяг прийнятих людей на нашій території для майбутніх змін і заїздів.
Для цього ми хочемо збудувати 24 будинки сімейного типу з особистою спальнею, сан. вузлом та маленькою кухнею. До нас зараз приїжджають люди з маленькими дітьми, яким потрібен особливий догляд, їм важко жити у гуртожитках, які ми надаємо всім. Ми бачимо у цьому найкраще рішення. Один збудований будинок коштує близько 40000 $. Ми хочемо збудувати 24 будинка з спальнею, сан. вузлом, кухнею, залом, та великим 2 поверхом, де буде розміщуватися 8 спальних місць щоб приймати сім'ї з різною кількістю дітей.
До війни ми функціонували як спортивно-оздоровчий табір, приймаючи з літа до зими молодь, дітей і сімейних людей. Побудований серед лісу, він став осередком безпеки і спокою.

Саме тому з початком війни сюди приїжджали біженці з різних куточків України. Ті, хто втратив свої домівки, а часом і рідних, приїздили сюди, щоб вижити. Табір надавав їм їжу, дах над головою, спокій та надію. Студенти, сім’ї, а також 150 дітей біженців з притулків миколаївської області знайшли тут прихисток. Останні взагалі добирались сюди під обстрілами, та і до того бачили в своєму житті достатньо неприємностей.

Вернути їм знову почуття безпеки керівництво вважало за свій обов’язок. І до сьогодні багато людей працюють над тим, щоб все нові і нові біженці мали місце та їжу.

Звичайно ж, це все команді давалось нелегко. А територія табору, розрахована на тижневі заїзди, стала для біженців домівкою вже п’ятий місяць. В таборі зараз находиться більше, ніж 280 людей.

Місця не вистачає, а сімейним людям з маленькими дітьми важко жити в гуртожитках. Тому ми хочемо побудувати на території табору 24 двоповерхових будинки, які забезпечать сім’ї біженців особистою спальнею, невеличкою кухнею та санвузлом. На другому поверсі буде цілих 8 спальних місць, аби і діти і дорослі мали де спати. Звичайно ж, ці будинки будуть корисні нам і надалі: протягом усього року під час заїздів ми приймаємо велику кількість разних дітей із різних міст та з різними обставинами життя. Долю деяких з них атмосфера цього місця міняє назавжди.

Надіємось, що цей вклад допоможе нам не тільки тут і зараз, а і у вирощенні здорового покоління майбутніх українців.
Кожний ваш внесок є великою допомогою для нас.
За всіма питаннями звертайтесь:

ЗБІР ЗАКРИТО