Будівля для покращення санітарних умов

Потрібно: 600000$
Зібрали: 200000$
Дата реалізації: ЗБІР ЗАКРИТО
Наш табір був створений щоб приносити людям радість, виховувати сильну фізично та морально націю. Ці завдання отримали новий зміст в такий критичний для всіх українців момент як війна.

Сьогодні на західних територіях України відносно безпечно, проте багато людей з центральної та східної її частини уже залишились без дому й засобів для життя. Серед них найбільш вразливі - діти, а особливо сироти, що проживали в інтернатах та спеціалізованих закладах.

За період війни ми прийняли та розмістили у нашому таборі для постійного проживання вихованців 3-х інтернатів з Миколаївської області. Це близько 160 дітей у яких нема батьків. Зараз у них є тільки ми і їхні вихователі.

Їм надається:
5-х разове харчування
Теплі спальні місця
Можливості для фізичного та інтелектуального розвидку
Термінові зміни, що необхідні уже в найближчий час це:
Збільшення кількості туалетів
Ці пункти необхідно здійснювати паралельно з організацією стабільного харчування й забезпечення дітей речами першої необхідності. Ми не в змозі все це зробити самі, але віримо що є багато сердець, які, як і ми, не можуть залишатись байдужими до долі цих дітей.

Саме тому ми організовуємо цільовий збір коштів. Кожна гривня принесе користь й допоможе справі. Ми впевнені, що змінивши життя однієї дитини, ми змінюємо світ. Будемо вдячні за підтримку й поширення!

Ви можете підтримати нас за допомогою Debit/Credit Card, PayPal чи SWIFT переказу. Кошти підуть на обрані вами проекти. У разі наявності залишків чи не реалізації проектів, кошти будуть розподілені між іншими проектами. Роблячи внесок на проект ви погоджуєтесь з правилом розподілу грошей при наявності залишків чи не реалізації проектів.
За всіма питаннями звертатись:

ЗБІР ЗАКРИТО