Дитячий майданчик для найменших

Зібрано: 300000 грн.
Дата реалізації: ЗБІР ЗАКРИТО
Збір завершено!
Сьогодні на забезпеченні табору перебуває 40 дошкільнят та 110 дітей шкільного віку. Ми забезпечуємо для них належні гігієнічні умови, повноцінне 5-разове харчування, теплі спальні місця та постійний догляд вихователів й волонтерів. Тут діти проводять весь свій час, тому зараз виникла гостра потреба в місці для дозвілля, адже у нашому таборі немає ігрових кімнат.
Для того, щоб створити умови для корисного проведення часу на свіжому повітрі, ми плануємо облаштувати дитячий майданчик з вуличним ігровим обладнанням: пісочницями, гойдалками, гірками, драбинками, тощо. Саме тут дітки зможуть фізично розвиватись, виробляти міцний вестибулярний апарат, активно відпочивати, долати страхи, вчитись взаємодіяти з іншими дітьми та навколишнім простором, бавитися та розвиватися.

Ви можете підтримати нас за допомогою Debit/Credit Card, PayPal чи SWIFT переказу. Кошти підуть на обрані вами проекти. У разі наявності залишків чи не реалізації проектів, кошти будуть розподілені між іншими проектами. Роблячи внесок на проект ви погоджуєтесь з правилом розподілу грошей при наявності залишків чи не реалізації проектів.
Зібрано – 300 000 грн
За всіма питаннями звертайтесь:

ЗБІР ЗАКРИТО