Дорога до школи

Потрібно: 15000 грн. кожен місяць
Дата завершення: ЗБІР ЗАКРИТО
Кожен з нас розуміє, що освіта – головний фактор успіху для майбутнього дитини. На жаль, в нашому таборі немає аудиторій та необхідних засобів для організації локальної школи. Проте, у нас є найцінніше – бажаючі вчитись. Юрківська об’єднана територіальна громада відгукнулась на нашу потребу: надала приміщення, зайнялась навчанням дітей в найближчій до нас школі в села Ржавинці.
Кожного дня ми відвозимо автобусом дітей в школу і після завершення уроків привозимо назад у табір. Наші щоденні витрати на пальне (10 літрів бензину) становлять 400 грн. На вихідних ми намагаємось проводити для дітей, вихователів та команди волонтерів, які займаються з дітьми, екскурсії в найближчих містах, щоби вони змогли відпочити й набратись сил на новий робочий тиждень. Крім цього, маємо термінову потребу в заміні автобусних акумуляторів, що буде коштувати 8 000 грн.
Необхідна сума на паливо в місяць – 15 000 грн
Одноразова заміна акумуляторів – 8 000 грн

Ви можете підтримати нас за допомогою Debit/Credit Card, PayPal чи SWIFT переказу. Кошти підуть на обрані вами проекти. У разі наявності залишків чи не реалізації проектів, кошти будуть розподілені між іншими проектами. Роблячи внесок на проект ви погоджуєтесь з правилом розподілу грошей при наявності залишків чи не реалізації проектів.
За всіма питаннями звертайтесь:

ЗБІР ЗАКРИТО