Тиждень Любові та Надії: Звіт про Зимовий Благодійний Заїзд у Таборі ‘Your Camp’

Відкриття сердець до молитви та любові

Амінь-гучно вигукує кожна дитина в залі після молитви «Отче Наш» пастора Ігора Тимко. 74 щирих сердець, ранених життєвими труднощами, війною, мали можливість провести тиждень на зимовому благодійному заїзді у таборі «Your Camp» з 8 по 14 січня 2024 року.

Відповідальність перед дітьми України

Зараз в Україні є потреба в реабілітації дітей, які втратили одного з батьків на війні, або ж двох за інших обставин. Словʼянська церква АСД «Небо для всіх» з міста Клівленд в Америці вирішила це питання фінансово і разом з підтримкою інших організацій, за реалізацією табору «Your Camp» цей проєкт здійснився успішно.

Дотик до сердець і героїзм маленьких помічників

Великі досвіди були пережиті стосовно даного служіння, зокрема, у Генадія Касапа, 11-річного хлопчика Сашка та підтримки від виконавців та груп мистецтва. Їхні дії свідчать про величезне серце та готовність служити.

Реабілітація в різних вимірах

Діти військових, діти з ДБСТ щиро голосіли і відпочили, долучаючи фізичну, психологічну та духовну реабілітацію. Програма включала зустрічі з психологами, масажистами, командні ігри та вивчення історій з Біблії.

Щастя та Благословення дітей

І яким же було щастя цих дітей, коли вони мали можливість провести час в колі друзів, відчуваючи, що тут їх люблять і про них піклуються. Відгуки батьків підтверджують, що це був особливий і значущий час для їхніх дітей.

Заклик до добра та подяка

Дуже цінними були відгуки батьків, а також підтримка Святого Духа. Якщо кожного побуджує Святий Дух, щоб підтримати такі проєкти, ми з радістю приймемо і разом будемо творити добро. Це саме той момент, коли рука Христа над кожним, хто плідно працює на його полі, задля спасіння душ. Той момент, коли хочеться сказати: «Дякую, Боже, бо з тобою ми змогли принести трішки миру в цей світ».